Diyetisyen Burcu Üstad 2022'nin en iyi diyetisyeni seçildi!

Diyetisyen Burcu Üstad, Medica Derma tarafından verilen, 2022'nin en iyi diyetisyeni ödülüne layık görüldü!

Diyetisyen Burcu Üstad 2022'nin en iyi diyetisyeni seçildi!
Maltepe Diyetisyen Burcu Üstad

Her sene Medica Derma şirketi tarafından verilen, yılın en iyi diyetisyeni ve yılın en iyi bölgesel zayıflama uzmanı olarak ayrı ayrı 2 farklı ödülün sahibi belli oldu! Diyetisyen Burcu Üstad, 2022 yılında danışanlarına gösterdiği ilgi, özen ve efordan ötürü iki ayrı ödüle ayrı ayrı layık görüldü.

Maltepe Diyetisyen Burcu Üstad ödül aldı

9 Ocak 2023 tarihinde ölçümü yapılan istatistiklere göre, danışanlarından en çok olumlu bildirim ve pozitif yorum alan Diyetisyen ve bölgesel zayıflama uzmanı belirlendi. 2 ödülün sahibi olan Dyt Burcu Üstad'a ayrı ayrı 2 plaket şeklinde ödülleri takdim edildi. Hem Maltepe ilçesinde, hem de Kartal ilçesinde danışanlarına bakan, 2 ayrı klinikte 2 ayrı bölümde ödül kazanan Burcu Üstad, ödüllerini Maltepe'de aldı.

Medica Derma Ödülleri kimlere veriliyor? 

Medica Derma şirketinin ödüllleri, kendi diyetisyenleri arasında yaptıkları bir istatistiksel ölçüme dayalı olarak veriliyor. Bu ölçümlere göre danışanlarından en çok pozitif geri bildirim alan, en iyi hizmeti veren ve danışanların en memnun kaldığı diyetisyenler belirleniyor. Bu ölçümler yılın her ayı yapılarak, o ayın en iyi diyetisyeni ve bölgesel zayıflama uzmanı seçiliyor. Bir yılın sonunda en çok olumlu geri dönüş alan çalışanlar, plaket ile ödüllendiriliyor.

Medica Derma, bünyesinde cilt bakımı, lazer epilasyon, derma shine, doktor işlemleri, bölgesel zayıflama ve diyetisyenlik hizmeti gibi bir çok hizmeti bulunduruyor. 20 yılı aşkın süredir 16 şube ile hizmet veren Medica Derma şirketi, İstanbul'un en gözde bakım şirketlerinden birisi. Bünyesinde yüzlerce çalışanı olan bu şirkette ayrı ayrı bölümlere ödüller veriliyor. Verilen bu ödüller o bölümde yılın en iyi performansını gösteren kişilere özel olarak takdim ediliyor.

Bu sene yapılan raporlamalarda yılın en iyi diyetisyeni ve yılın en iyi bölgesel zayıflama uzmanı seçilen Dyt. Burcu Üstad, aynı anda 2 ödülü kazanan ilk diyetisyen.

Diyetisyen Burcu Üstad kimdir?

Diyetisyen Burcu Üstad, 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversite'sinden mezun oldu. Çift anadal programı ile hem Beslenme ve Diyetetik bölümünü, hep Psikolojik Danışmanlık bölümünü ayrı ayrı onur derecesi ile bitirdi. Bölümünde en iyi performansı gösterdiği için onur derecesi ile mezun olan Burcu Üstad, şuan Maltepe Kardelen Tıp merkezinde ve Kartal MDR Polikliniğinde danışanlarını görüyor. 2 yıldan fazladır ayakta danışan kabul eden, bölgesel zayıflama, kilo verme ve ergen & çocuk beslenmesi konusunda uzmanlaşmış diyetisyen, tüm danışanlarına özenle hizmet veriyor.

Diyetisyenlik ve Psiklojik Danışmanlığın birbirinden ayrılmaması gereken şeyler olduğunun özellikle altını çizen Uzman Diyetisyen, danışanlarına bakarken mutlaka onların psikolojik durumlarını da değerlendirdiğini ve buna göre diyet listesi yazdığını söylüyor. "İnsanların psikolojik durumlarını anlamadan, onlara ezbere diyet listesi yazmıyorum. Herkesi anlayarak, psikolojik destek vererek sağlıklı listeler hazırlıyorum. Bu sayede danışanlarım kilo vereceğim diye strese girmiyor, diyet yaparken demoralize olmuyorlar." diye özellikle belirtiyor.

Maltepe Diyetisyen ve Kartal Diyetisyen hizmetine ihtiyacı olan kişiler, Uzman Diyetisyen Burcu Üstad'ın sitesine giderek buradan randevu alabilirler.