Damdan Düşeni Anlayan Adam, kitabı yayımlandı

Hataylı iş insanı, HATBORU Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar, 44 yıllık iş hayatı boyunca yaşadıklarını, “Damdan Düşeni Anlayan Adam” adıyla kitaplaştırdı.

Damdan Düşeni Anlayan  Adam,  kitabı yayımlandı

Hataylı iş insanı, HATBORU Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar, 44 yıllık iş hayatı boyunca yaşadıklarını, “Damdan Düşeni Anlayan Adam” adıyla kitaplaştırdı.

O bir sivil toplumcu

Doğu Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (DASİFED) ile Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD) Başkanlığı görevlerinde bulunarak iş dünyasına sivil toplum alanında da katkı sunan Mehmet Kılıçlar’ın hayatını konu edinen kitap, ilham ve ibret alınacak pek çok yaşanmışlıkla dolu.

Editörlüğünü gazeteci / yazar Dursun Erkılıç’ın yaptığı 240 sayfalık “Damdan Düşeni Anlayan Adam” kitabı, fotoğraflarla da zenginleştirilerek basılmış.

Tanıtım kokteyli…

14 yaşından 28 yaşına kadar bulunduğu Avusturya’da yaşadıkları ile Türkiye’de atıldığı iş hayatında, sektörün devlerinden HATBORU Yönetim Kurulu Başkanlığına kadar uzanan süreçteki anılarını sade bir dille Anlatan Mehmet Kılıçlar, Başkanlığını yaptığı Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) binasında bir tanıtım bir tanıtım kokteyli düzenledi.

Davet paylaşımında, “Bir harf ile başlayan hayatımın her anını yazıya döktüğüm ‘Damdan Düşeni Anlayan Adam’ adlı kitabımın tanıtım kokteylinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağım” diyen Mehmet Kılıçlar, davetlileri kitabın içeriği ve yazılması konusunda bilgilendirdi.

İkinci kitap müjdesi

Kılıçlar, “Kitabı bitirmeme rağmen keşke şunu da yazsaydım dediğim anlar çok oldu, bu yüzden kitabımın devamı gelecek” sözleriyle ikinci kitabın müjdesini de verdi.